Back to Question Center
0

Semalt vysvetľuje vlastnosti autority a budovanie odkazov v reálnom čase Penguin

1 answers:

Spoločnosť Google konečne vydala algoritmus Penguin 4.0, ktorý sa spracováva v reálnom čase.Oznámenie Penguin 4.0 je o dvoch hlavných bodoch. Prvým je, že Penguin bude môcť pracovať v reálnom čase, ktorý vám pomôžestagnovateľné digitálne podniky sa posunú dopredu, pokiaľ odstránia a odmietnu nekvalitnú SEO. Tučniak je teraz granulárnejší a silnejšípridať individuálne tresty odkazov na sankcie na úrovni stránky a kľúčových slov z verzie 2.0.

Hmotnosť známych faktorov hodnotenia sa môže posunúť, keďže spoločnosť Google integruje Pandaa Penguin do ich základného algoritmu. Penguin navyše eliminuje dôležitosť upozornení a vylepšenia oznamov akoneustále sa aktualizuje, keď Google prehliada web.

Manažér úspešnosti zákazníka spoločnosti Semalt ,Ivan Konovalov dáva pohľad na kľúčové aspekty spracovania tučniakov v reálnom čase.

Odkazy sú stále dôležité

John Mueller, Gary Illyes a Matt Cutts objasnili význam a významodkazov ako signálu o hodnotení. Tiež varujú pred nebezpečenstvom spoliehania sa hlavne na prepojenia ako na marketingovú a SEO stratégiu a podnikaniemajitelia by sa na ne nemali sústrediť. Mali by byť výsledkom vynikajúceho marketingu.

Ciele spoločnosti Google

 • Oznámenie Penguin 4.0. Zamerajte sa na vytvorenie presvedčivých webových stránok
 • Schémy odkazov. Jedinečný a relevantný obsah pomáha propagovať firmu inýmktoré pomôžu vytvoriť kvalitné prepojenia späť k nemu
 • Pokyny pre správcov webu. Pomôcť podnikom premýšľať mimo rámčeku a vyčnievať od konkurentov.
 • Oznámenie pôvodného tučniaka. Zdôrazňuje potrebu vytvárania presvedčivých webových stránok

Podľa spoločnosti Google je nevyhnutná kvalita materiálu, takže ľudia vediao tom záleží. Zvyšovanie povedomia ide ruka v ruke s kvalitou a musíte budovať vzťahy s ostatnými blogermi a stránkamivlastníkov ako východiskovej platformy na vytvorenie prepojení, ktoré budú pohybovať ihlou. Väčšina ľudí vytvára lokality skôr, než oni môžu zriadiť svoje on-sitehodnota..Riešením je vytvoriť hodnotu a vytvoriť nadstavbu nad vrstvou.

Strategie prepojenia

Na základe vyššie uvedeného myslenia je niekoľko spôsobov, ako vytvoriť taktiku:

 • 1. Základné vyhľadávanie. Široká škála pokročilých operátorov dotazov pomáha používateľovinájdite stránky s vysokým poradím, ktoré sú relevantné pre potrebný produkt a služby. Preto je dôležitejší obsah, ktorý máte,tým ľahšie bude zistiť, že prepojenie podobných zdrojov a zvážte prepojenie s vami.
 • 2. Hľadanie súťažiacich. Pri pohľade na odkazy, ktoré používatelia používajú, vám pomôžu nájsťmožnosti umiestnenia vášho obsahu na zdroje s vysokou hodnotou.
 • 3. Návštevník pošty. Zachytáva sa na publikum inej lokality a malo by sa to urobiť prirodzeným spôsobom, ak ide o prvú kvalituprioritou.
 • 4. Content + Outreach. So základom skvelého obsahu sa dajú nájsť stránky, ktoré odkazujúdo iných článkov a nájsť ich majiteľov, aby zistili, či môžu spätne prepojiť. V ideálnom prípade by obsah stránok mal stavať na tom, čo už existuje.
 • 5. Zlomená budova odkazov. Tento bod je podobný ako # 4, ale táto technika vyzeráza neúplné odkazy na obsah považovaný za hodnotný pre firmu. Pomáha preklenúť medzeru tým, že pomáha majiteľovi webu jednoduchoalternatívu s použitím vášho obsahu.
 • 6. Miestne organizácie môžu akceptovať sponzorstvo výmenou za značkový odkazna svojich stránkach, ktoré vytvárajú pevné spojenia pre miestne podniky viazané na túto fyzickú polohu.
 • 7. Tlač a PR pomáhajú pri exponovaní, vytvárajú väzby a budujú dôveru a relevantnosť.

Najlepšie SEO sa znižuje na zmysel. Väčšina zoznamov nevyžiadaných adresárovnedávajú zmysel a existujú čisto na účely SEO. Vedie k situácii, keď mnohé stránky majú špičkové odkazy s malým obsahom.Príliš veľa času a úsilia vynaložených na budovanie odkazov prináša na lokalitu veľmi malú hodnotu alebo dokonca žiadnu hodnotu vôbec. Lacná SEO vychádzavysokej dopyte. Dúfame, že Penguin 4.0 zaplatí rizikovú taktiku s nízkou hodnotou. Možno bude potrebné jemné ladenie, ale budovanie odkazovvyžaduje budovanie kvalitného obsahu a zvyšovanie povedomia.

November 23, 2017
Semalt vysvetľuje vlastnosti autority a budovanie odkazov v reálnom čase Penguin
Reply