Back to Question Center
0

Semalt: Vylúčte Darodara z Google Analytics

1 answers:

Problém sprostredkovania nevyžiadanej pošty v posledných mesiacoch zaujal nebezpečnú podobu, ale naše zameranie je na to, ako vylúčiť Darodara zo služby Google Analytics. V tomto ohľade bolo predložených veľa odporúčaní, ale žiadna z nich nie je spoľahlivá a nemáme žiadne pravidlá na úplné odstránenie spamových duchov. Max Bell, Customer Success Manager, Semalt , pripomína, že je dôležité mať na pamäti, že by ste nikdy nemali navštevovať stránky podozrivých spamerov, ktoré sa zobrazujú v údajoch služby Google Analytics.

Ak sa sústredíte na návštevnosť webových stránok a skontrolujete údaje o získavaní, aby ste sa dozvedeli viac o doménach, ktoré prijímajú návštevnosť odkazov, môžete vidieť, že určitá doména sa zobrazuje v zozname odkazov služby Google Analytics pravidelne. Táto doména sa často objavuje v zoznamoch odkazov všetkých webových stránok na internete. Darodar zvýšil svoju hlavu v roku 2014 a rôzne webové stránky zaznamenali skoky v Darodarovej prevádzke do februára 2015. Neskôr webmasteri zistili pokles a vysokú mieru odchodov na svojich webových stránkach, čo poškodilo veľa údajov na internete.

Mali by ste mať na pamäti, že Darodar by sa mal zbaviť čo najskôr, pretože to môže skresľovať údaje o analýze vašej webovej stránky. Deformáciu vo svojom účte Google Analytics však môžete vždy opraviť. Je bezpečné povedať, že sprostredkovanie sprostredkovania sa časom rozrástlo a tu sa naučíme ako zlepšiť analytické údaje pomocou segmentov a filtrov.

Je Darodar zlý?

Darodar predstiera, že je webmaster analytics program, ale mnohí klienti zistili, že táto služba je pre nič dobré. V každom prípade, Darodar je pre vaše webové stránky zlé, pretože jeho návštevnosť je sprostredkovanie nevyžiadanej pošty, že stratí váš čas i peniaze.

Rôzni webmasteri a blogeri odhalili, že Darodar nie je skutočným sprostredkovateľom, ale spamovým odkazom, ktorý by mohol zničiť vašu stránku na internete. Referenčná návštevnosť je, keď používateľ webu klikne na odkaz na váš web a nenavštívi stránku. Servery odkazujúcej stránky používajú polia sprostredkovateľov v žiadosti o HTTP, aby vás informovali o činnosti servera a poslednom návštevníkovi.

Darodar ako katastrofa

Ak neviete o Darodare nič, povieme vám, že vaša služba Google Analytics bude zobrazovať falošné návštevy a vyššiu mieru odchodov, ako obvykle. Okrem toho trvanie relácie a počet stránok zobrazených na reláciu nie sú až po značku.

Darodarova doprava má tri hlavné znaky:

  • Miera odchodov je 100%, čo môže nabiť skutočnú mieru odchodov vašich stránok.
  • Trvanie relácie je 0, čo môže znížiť priemerné trvanie relácie.
  • Zobrazenie jednej stránky, ktoré môže znížiť priemerné stránky navštívené na jednu reláciu.

Vylúčte Darodara a iných odosielateľov nevyžiadanej pošty zo služby Google Analytics

Musíte odstrániť Darodara a ostatných spamerov zo správ Google Analytics čo najskôr. Prvá a najjednoduchšia metóda je vytvorenie nového pohľadu pred použitím filtrov. Vzhľadom na to, že filter Zobraziť zmení údaje, ktoré zhromažďuje služba Google Analytics, mali by ste mať jeden prehľad o návštevnosti a mali by vytvoriť nové zobrazenia so všetkými použitými filtrami. Môžete tiež vylúčiť budúcu návštevnosť Darodar pomocou filtrov zobrazenia. Filter na zobrazenie služby Google Analytics je výkonný nástroj na filtrovanie údajov. Je dôležité rozpoznať domény, ktoré boli infikované návštevou Darodar. Mali by ste pokračovať v monitorovaní kvality návštevnosti vašich stránok a podľa toho vykonať úpravy.

November 24, 2017
Semalt: Vylúčte Darodara z Google Analytics
Reply