Back to Question Center
0

Semalt špecifikuje tipy na udržanie vášho projektu pre mobilné zariadenia

1 answers:

V posledných 20 rokoch mobilné zariadenia nahrávali pracovné plochy v prehliadaníwebového obsahu rýchlo. Z tohto dôvodu sa väčšina vyhľadávacích nástrojov, ako je Google, zmenila na Optimalizácia pre vyhľadávače ako jedna z nichmetódy zaradiť medzi vyhľadávacie dopyty vysoko. Podniky využívajú tento prístup ako prostriedok digitálneho marketinguzvýšenie viditeľnosti svojej značky pre mnohých spotrebiteľov na celom svete. Uplatňovanie tejto koncepcie na rozvoj podnikania a webu však nie jeľahká úloha.

Nasledujúce faktory, definované Ivanom Konovalovom, manažérom úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt Digitálne služby zvýši vašu SEO v mobilnom zariadení:

  • Príliš veľa intuitívnych intersticiálov, ako Pop-Ups,
  • malé písma (odporúčaná hodnota je 16 bodov),
  • Flash (nepodporuje väčšinu mobilných prehliadačov, môže to viesť k pokute so skrytým obsahom)
  • Technické chyby a chyby
  • Nadmerný počet slov nad 700 slov,
  • Chudobné malé dotykové prvky ako tlačidlá a políčka
  • Uvádzanie kľúčových slov vo vonkajších odkazoch iných stránok
  • Nadmerné interné prepojenia (by malo byť o 75% nižšie ako desktop)

Vyššie uvedené faktory môžu byť pre vaše mobilné SEO zlé a prenesú vaše webové stránkyak nie je správne nastavené. Niektoré zmeny vo vašich prehliadačoch prehliadania mobilných zariadení však zlepšia vašu SEO. Nasledujúce úpravy súpotrebné pre zobrazenie vášho mobilného zariadenia:

1. Zlepšenie rýchlosti stránky je dobré.

Spoločnosť Google uprednostňuje rýchlosť rýchleho načítania, pretože ovplyvňuje zobrazenie používateľa apoužívania webovej stránky. SearchMetrics v štúdii Factoring Mobile Ranking oznámila, že čas načítania 1,10 sekúnd môže spôsobiť pozíciu na stránkachTop 10, ale iba pokles na 1,17 sekúnd na mobilnom zariadení môže priniesť pozíciu pod 35. Rýchlosť stránok je jedným z technických faktorov, ktoré steby sa mali zlepšovať na vašich stránkach pre mobilné zariadenia.

2..Použite AMP (zrýchlené mobilné stránky).

AMP má kód HTML a CSS, čo znamená, že je ľahko načítať vyrovnávaciu pamäť a vykresľovaťtelefónne prehliadače. AMP je nabitý 30 krát rýchlejšie a má možnosť zvýšiť počet konverzií a kliknutí.

3. Použite zoznam približne deviatich položiek.

Počet kategórií sa hodí pekne s malým posunom na pokrytie celého webuObsah. Je to jeden zo skúseností, ktoré Google algoritmus použije na filtrovanie webových stránok.

4. Selektívne používajte obrázky.

Použitie obrázkov je úžasný spôsob, ako poslať správu príjemcovi ľahkospôsobom. Avšak príliš veľa obrázkov by vás mohlo zle zaradiť. Použite asi štyri obrázky, ktoré musia mať prísne vysoké natívne rozlíšenieako aj minimálnu veľkosť súboru a pamäťovú vyrovnávaciu pamäť pre ľahké načítanie. Toto nastavenie ušetrí rýchlosť vášho webu z pádu.

5. Kľúčové.

Kľúčové slová vyhľadávanie je jednou z najdôležitejších SEO techník, ktoré musíte použiť vo svojomObsah. Uvádzanie kľúčových slov a súvisiacich slovných spojení v texte vašich článkov spôsobí, že váš mobilný web bude mať výhodu v obsahuvaše hodnotenie.

6. Integrácia marketingu sociálnych médií je účinná.

Sociálne médiá majú právomoc osloviť milióny používateľov, ktorí sú vášnivíobsah online. Viac ako 77% všetkého online obsahu prechádza medzi používateľmi prostredníctvom kanálov sociálnych médií, ako je WhatsApp a FacebookOptimalizácia miestneho vyhľadávania Messenger. Pracovná plocha je 26%, zatiaľ čo telefón je 16%. Tieto údaje znamenajú optimalizáciu telefónovpre obsah na značke, zatiaľ čo pracovné plochy na vozíku a nákup.

November 23, 2017
Semalt špecifikuje tipy na udržanie vášho projektu pre mobilné zariadenia
Reply