Back to Question Center
0

Semalt Expert definuje 5 najhorších otázok v digitálnom marketingu

1 answers:

Zostať krok s tým, čo sa deje vo svete internetu, je jediný spôsob, ako prežiť. Ako obchodník a stratégika sociálnych médií by ste mali byť oboznámení so súčasnými trendmi a čo funguje v posledných dňoch. Je dôležité, pretože musíte uspokojiť veľké množstvo zákazníkov. V skutočnosti možno nebudete mať prístup k všetkým SEO a marketingovým zdrojom, ale musíte mať prístup k niektorým z nich, aby ste uspokojili svojich zákazníkov. A niekedy vás môže požiadať o použitie najnovších a pokročilejších marketingových postupov. Aby ste boli úprimní, mali by ste sa zaoberať všetkými základnými marketingovými stratégiami , ak chcete dosiahnuť úspech na internete.

Ivan Konovalov, špičkový odborník z Semalt , zdieľa tu päť otázok, ktoré by sa stratégár nemal pýtať pri plnení svojich úloh .

Otázka č. 1 Môžete urobiť svoje videá a obsah vírusový?

Úprimne povedané, nie je možné, aby niekto urobil vaše videá a obsah vírusovej v priebehu niekoľkých sekúnd. Len málo obchodníkov a odborníkov v oblasti sociálnych médií dokáže predpovedať, čo môže byť vírusové a čo nie je vhodné. Chytiť vírusom znamená, že vaše videá a obsah by mali byť pútavé, informatívne a pôsobivé. Je nepredvídateľné a nemožné merať, či váš obsah bude vírusový na sociálnych médiách a koľko názorov môže získať za 24 hodín. Jediná vec, ktorú by ste mali urobiť, je poskytovať cenné a informatívne veci svojmu cieľovému publiku. Takto môžete vidieť požadované výsledky.

Otázka # 2. Koľko rastu vidím po 30 dňoch?

Obchodníci s obsahom sa zameriavajú na zlepšenie výsledkov organického vyhľadávania, takže sa nikdy nesmiete spýtať, koľko dní budú vyžadovať splnenie úloh. Niekedy môžu poskytnúť požadované výsledky v priebehu niekoľkých hodín a inokedy nemusí byť pre nich možné vytvárať veľa názorov na vaše webové stránky. Nemali by ste očakávať magické výsledky za mesiac alebo dva a počkať niekoľko týždňov pred tým, ako obchodník s obsahom vykoná svoju prácu.

quesiton 3 #. Kedy by som mal očakávať svoju webovú stránku alebo kľúčové slovo na prvej stránke?

Pri propagovaní vašich webových stránok sa veľa vecí musí postarať. Záleží na tom, ako váš obsah je váš obsah, kto je cieľové publikum a koľko kľúčových slov a fráz, ktoré ste použili. Pokiaľ ide o plánovanie stratégií marketingu obsahu, mali by ste sa sústrediť na kľúčové slová, ale nemusíte ich obsahovať. Spoločnosť Google spustila rôzne aktualizácie týkajúce sa spôsobu revolúcie vyhľadávačov so zapájajúcim obsahom. Vyhľadávače nemôžu dostať vaše stránky do dobrého poradia, kým nebudete používať krátke chvostové a dlhé chvostové kľúčové slová.

Otázka č. 4. Prečo potrebujem stránky sociálnych médií?

Aj keď publikum nepoužíva Facebook, Twitter, LinkedIn a iné siete sociálnych médií, musíte vytvoriť pre svoj web samostatné profily. Navyše by ste sa nikdy nemali pýtať svojho obchodníka s obsahom alebo stratégiou o tom, prečo sú sociálne médiá dôležité pre prežitie podniku, bez týchto platforiem nie je možné. Niektoré publikum sú oveľa aktívnejšie ako ostatné: to znamená, že vás ľudia po celú dobu hľadajú bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Napríklad Facebook má viac ako 1,4 milióna aktívnych používateľov, Twitter má viac ako 300 miliónov užívateľov mesačne a LinkedIn je známy pre viac ako 330 miliónov registrovaných členov.

Otázka # 5. Prečo nepoužívate hosťujúce príspevky?

V neposlednom rade by ste sa nikdy nemali pýtať, prečo obchodník s obsahom nepoužíva hosťujúce príspevky na propagáciu vašich vecí. Dovoľte mi, aby som vám povedal, že vie lepšie ako vy a chce používať stratégie SEO s bielym klobúkom, aby vaše stránky zaradili. Príspevky hostí sú spojené so spamovými webovými stránkami a čiernymi klobúkmi taktiky SEO, takže nie je potrebné ísť s nimi.

November 24, 2017
Semalt Expert definuje 5 najhorších otázok v digitálnom marketingu
Reply