Back to Question Center
0

Semalt dáva poradenstvo o tom, ako odstrániť Darodar.Com sprostredkovanie návštevnosti

1 answers:

Známy marketing darodar.com sa stal významným problémom pre všetkých webmasterov, vlastníkov webových stránok a blogerov. Dopravodajská návštevnosť Darodar.com sa zobrazuje aj vo vašom účte Google Analytics a rozdeľuje vaše údaje o akvizícii, publiku a analytike. To ruší reputáciu webových stránok celú a neustále znižuje vaše hodnotenie v vyhľadávač výsledky. Zvyšovanie miery odchodov zo stránok darodar.com zvyšuje návštevnosť, pretože spam sa nachádza na rôznych webových stránkach a zanecháva falošné dojmy vo veľkom počte. Tento typ návštevnosti využíva šírku pásma vášho webu a spôsobuje problémy pre webmasterov.

Táto príručka, Ivan Konovalov, Semalt Customer Success Manager vám pomôže eliminovať návštevnosť darodar.com v účte Google Analytics. Môžete ľahko blokovať darodar.com sprostredkovateľ spam v súbore .htaccess a nebudete dostávať darodar.com sprostredkovanie prevádzky v budúcnosti.

Úvod do darodar.com

Darodar.com je doménové meno, ktoré sa používa na zapájanie používateľov do spamu odkazov. Jeho cieľom je zničiť údaje o vašich stránkach. Darodar.com sprostredkovateľ spam bol navrhnutý pre vytváranie veľa požiadaviek na webové stránky, na ktoré pristane. Spameri získali prospech z tohto typu návštevnosti a propagovali svoje podnikanie a zničili poradie vašich stránok vo výsledkoch vyhľadávačov. Nevýhodou je, že odporúčania darodar.com a iných podobných stránok vytvárajú opakované požiadavky a spôsobujú vám problémy. Odoslanie spamu je jednou z najžiadanejších taktík na internete. Používa sa na šírenie obsahu a spammerov na zacielenie návštevnosti vašich stránok z ich dôvodov. Chcú zlepšiť svoje konkrétne webové stránky alebo programy a hľadať spôsoby, ako zvýšiť svoje pozície vo Vyhľadávaní Google. S darodar.com odkaz spam, dostanú veľa spätných odkazov na svoje webové stránky.

Spätný odkaz Darodar.com nie je pre vaše webové stránky nebezpečný, ale znižuje kvalitu jeho návštevnosti. Znamená to, že spoločnosť Google nebude môcť vaše stránky primerane zaradiť, pretože veľa návštevníkov nebude mať prístup k vášmu obsahu. Rôzne webové stránky sú spojené s darodar.com, a ak navštívite niektorý z týchto odkazov, budete presmerovaný na stránky ako ilovevitaly.com a ďalšie.

Blokovanie návštevnosti darodar.com v službe Google Analytics

Ak chcete v službe Google Analytics zabrániť spamu sprostredkovania darodar.com, mali by ste čo najskôr vylúčiť filtre. Najprv by ste mali otvoriť účet Google Analytics a nájsť kartu Správca a kliknúť na možnosť Všetky filtre. Tu kliknete na možnosť Nový filter na vytvorenie niektorých filtrov podľa vašich požiadaviek. Po vytvorení dostatočných filtrov by ste mali pridať darodar.com ako názov filtra a vybrať typ vlastného filtra. Vo možnosti Filtrovať by ste mali vybrať Zdroj kampane a kliknúť na možnosť Filter Pattern. Tu pridajte darodar.com a kliknutím uložíte nastavenia.

Zablokujte referenčnú návštevnosť darodar.com s súborom .htaccess

Pomocou vašich súborov .htaccess je možné zablokovať návštevnosť darodar.com. Za týmto účelom by ste mali do tohto súboru pridať špecifický kód a kliknúť na možnosť Uložiť pre uloženie všetkých týchto nastavení.

November 24, 2017
Semalt dáva poradenstvo o tom, ako odstrániť Darodar.Com sprostredkovanie návštevnosti
Reply