Back to Question Center
0

Semalt: 6 White Hat SEO metódy na zvýšenie návštevnosti

1 answers:

Všetci webmasteri chcú na svojich stránkach riadiť veľa návštevnosti, ale len málo z nich dosiahne túto úlohu. Inými slovami, môžeme povedať, že návštevnosť návštevnosti je jediný spôsob, ako získať veľa názorov a hier na vašich webových stránkach, ale je to súčasť čierneho klobúka SEO. Ak chcete generovať kvalitnú návštevnosť, budete musieť dodržiavať pravidlá a predpisy spoločnosti Google a prijímať stratégie SEO s bielym klobúkom.

Alexander Peresunko, riaditeľ pre úspech zákazníkov Semalt , tu poskytuje niektoré metódy s bielym klobúkom, ktoré vedú k vašim webovým stránkam veľké množstvo referralov.

Metóda 1. Buďte aktívne na webových stránkach Otázky a odpovede

Otázky a odpovede, ako napríklad Yahoo Answers a Quora, sú dobrým zdrojom návštevnosti. Ak máte malý podnik a chcete ho rozrásť v priebehu niekoľkých týždňov, nemali by ste strácať čas tu a tam a byť aktívny na oboch týchto webových stránkach.

Pred začatím diskusie by ste mali rozpoznať tému, kategóriu a hľadané frázy, ktoré sú relevantné pre vaše webové stránky. Nie je užitočné odpovedať na otázky v skupinách, kde nie sú diskutované témy vašich stránok. Prípadne môžete začať svoju vlastnú diskusiu a vytvoriť samostatnú skupinu, pritiahnutím čoraz viac ľudí na vašu webovú stránku tým, že ponecháte odkaz v rámci tejto otázky. Môžete dať niekoľko odkazov na vaše webové stránky súvisiace s obsahom otázky a označiť niektorých ľudí, aby získali obrovské množstvo dopravy.

Metóda 2. Vytvorte video marketingovú kampaň

V súčasnosti sa veľa ľudí zaujíma o video marketingových kampaní , takže každý týždeň by ste mali vytvoriť množstvo kampaní. Uistite sa, že sú relevantné pre vaše webové stránky, aby ste mohli zacieliť na požadované publikum.

Prvým krokom je rozpoznať a identifikovať motív svojej kampane. Ďalej by ste mali byť jasní o téme, ktorú chcete diskutovať vo svojom videoobsahu a používať výzvu na akciu, aby ste v priebehu niekoľkých minút riadili viac a viac činností. Nezabudnite nahrávať a publikovať videá na YouTube a propagovať svoj kanál.

Metóda 3. Použitie obsahu

Tretia metóda využíva úpravu obsahu. Je to časovo náročné, ale obsahové vylepšenie je jedným z najužitočnejších a prekvapivých spôsobov, ako viesť na vaše webové stránky obrovské množstvo kvalitnej návštevnosti. Okrem toho vám pomôže vytvoriť kvalitné spätné odkazy v priebehu niekoľkých hodín. Mali by ste vždy vyčistiť pútavý a informatívny obsah a vyhnúť sa kopírovaniu práce iných. Mal by byť originálny a môže byť použitý na webových stránkach ako Storify a Scoop.it.

Metóda 4. Marketingová kampaň s vplyvmi

Marketingová kampaň ovplyvňujúca marketing je ideálny a výkonný spôsob, ako zvýšiť svoje stránky alebo značku pred významným počtom ľudí. V súčasnej dobe veľa digitálnych obchodníkov využíva túto stratégiu na propagáciu svojich podnikov a značiek na internete. Ovplyvňovače sú rôznorodé, ale najznámejšími vplyvmi sú celebrity, trendy, domáci odborníci a blogeri. Môžete spolupracovať s niektorými z nich, aby ste získali maximálne výhody pre vašu stránku alebo značku.

Metóda 5. Zapojte sa do fór zverejňovania webových stránok

Online fóra sú dobrým spôsobom, ako vytvoriť kvalitnú dopravu. Môžete sa pripojiť k niekoľkým populárnym fóram a uverejniť príspevky o svojich webových stránkach. Snažte sa zapojiť veľa ľudí prostredníctvom rozhovorov a nechajte odkazy v rámci konverzácie.

Metóda 6. Používanie sociálnych médií

Mali by ste rozumné využívanie stránok sociálnych médií riadiť kvalitnú návštevnosť vašich webových stránok. Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ a Instagram sú vynikajúcim zdrojom propagácie vášho obsahu na internete. Snažte sa získať veľa rád, zdieľaní, komentárov a sledovateľov dodržiavaním pravidiel a predpisov sociálnych sietí. Podeľte sa o obsah v komunitách Facebooku a pravidelne ho píšte. Mala by byť čerstvá, zdieľateľná a informatívna.

November 24, 2017
Semalt: 6 White Hat SEO metódy na zvýšenie návštevnosti
Reply