Back to Question Center
0

Semalt - 3 dôvody, prečo váš obsah môže znížiť vaše hodnotenie

1 answers:

Ak si myslíte, že ste urobili všetko správne, možno by ste sa mýlili, pretože vždy existuje niečo, čo treba zlepšiť. Musíte sa naučiť veľa o tom, ako propagovať svoje produkty na internete, dozvedieť sa niektoré hodnoty spoločnosti a marketingové taktiky. So všetkým vzdelávaním, ako je možné, aby sa váš obsah leštil a lepšie ho predával

Tu Oliver King, špičkový profesionál z Semalt , hovoril o troch dôvodoch, prečo váš obsah je naštvaný.

1. Máte veľa rád.

Je pekné obdivovať a oceňovať svoje úsilie, ale radosť zo seba veľa môže spôsobiť problémy pre vás. Zákazníci sa nikdy nestarajú o vašu identitu alebo pozadie. Čo je pre nich dôležité, je to, aký je dobrý produkt alebo služba pre nich a ako môžu riešiť svoje problémy. Ak máte písomný obsah pre seba, je pravdepodobné, že nebudete mať žiaden predaj. Uistite sa, že váš obsah je v súlade s očakávaniami vašich čitateľov, čím sa stávajú šťastnými zákazníkmi. Mali by ste sa sústrediť na vytváranie obsahu a článkov v záujme vášho publika a ak si ho vytvoríte sami, pravdepodobne by ste čoskoro zmizli z podnikateľského priemyslu. Mali by ste predpokladať, že vaše publikum a starostlivosť o ich chuť, skôr ako osobné záujmy a rád. Napíšte témy, ktoré sa vo veľkej miere zhodujú s vašimi službami a produktmi a poskytnite čitateľom užitočné informácie o vašej značke.

2. Píšete obsah pre seba, nie pre vaše publikum.

Jedným z hlavných poklesov, ktoré sa dostali do značky, je skutočnosť, že väčšina ľudí píše obsah pre seba, nie pre svojich čitateľov. Vašou úlohou je napísať obsah pre vaše publikum a uistiť sa, že prídu na svoje očakávania. Mali by ste mať na pamäti túto jednu vec: "Nie som mojim zákazníkom." Uistite sa, že obsah, ktorý píšete, nie je pre osobnú spokojnosť, ale pre vaše publikum. Veľké množstvo vývojárov obsahu a obchodníkov vytvára články pre seba a veľa kľúčových slov - posúvajú program hlbokých klientov do hrdla a veria, že budú mať rovnakú chuť. Musíte premýšľať z krabice, ak chcete dosiahnuť úspech a nemali by ste sa pokúšať vymývať mozog vaše publikum.

3. Produkcia obsahu je zápcha

Jedná sa o jednu z hlavných chýb, ktoré robíme. Blogéri a spisovatelia obsahu sú presvedčení, že výroba obsahu je zbytočná, ale nie je to tak. Videl som veľa ľudí, ktorí píšu články a chcú v priebehu niekoľkých dní minúť svoje 100 dolárov na 1500 dolárov, čo jednoducho nie je možné pre niekoho. Špatný spisovatelia obsahu sú dokonca pripravení na zápis vašich článkov za menej ako 2 doláre za kus. Po týždňoch alebo mesiacoch si uvedomíte, že vaše úsilie sa ukázalo ako neúspešné, pretože obsah na vašich webových stránkach nie je pre čitateľov pútavý a informatívny.

Blogy a webové stránky majú byť užitočné a pútavé a nemali by ste poškodiť vašu povesť nekvalitným obsahom. Na záver, musíte sa pokúsiť napísať pútavé články a v tomto ohľade nesmiete byť sobecké. Nemali by ste strácať čas a peniaze na neskúsených spisovateľov a pokúsať sa napísať všetko sami. Mali by ste hovoriť o tom, ako opraviť problémy, hovoriť o zábavných veciach a vzniesť námietky voči spôsobu, akým sa obchoduje.

November 24, 2017
Semalt - 3 dôvody, prečo váš obsah môže znížiť vaše hodnotenie
Reply