Back to Question Center
0

Používanie nástroja Google Analytics S Squarespace - Semaltová prax

1 answers:

Monitorovanie prevádzky je neodmysliteľnou súčasťou práce každého webmastera. Vo väčšine prípadov môžu ľudia zaznamenať návštevnosť webových stránok z rôznych zdrojov, ktorých dôveryhodnosť nie je istá. V takýchto prípadoch môžu útoky na podvodné sprostredkovanie spôsobiť neistotu celého relácie prehliadania vašich stránok. Avšak v dôsledku tohto alebo iného než antispamového bezpečnostného opatrenia môžu vaše publikum chrániť pred nevyžiadaným spamom.

Ryan Johnson, SEMALT Senior Sales Manager, uvádza, že používanie služby Google Analytics pomocou technológie Squarespace je možné. Môžete vykonávať základné monitorovacie úlohy, ako je sledovanie konverzií a monitorovanie statických adries IP. Je tiež nevyhnutné pridať vaše ID služby Google Analytics.

Pripojenie priestoru Squarespace pomocou služby Google Analytics

Aby ste túto funkciu mohli používať, je potrebné pripojiť svoj SquareCash so službou Google Analytics. Otvorte účet v službe Google Analytics. Odtiaľ sa môžete dostať do administrátorského panelu, kde ho môžete prepojiť s vašimi webovými stránkami. Tu môžete získať svoje ID sledovania, ako aj číslo sledovania služby Google Analytics. Kliknite na tlačidlo Uložiť..

V službe Google Analytics je možné použiť niektoré z filtrov, ktoré vylučujú určitú návštevnosť z počítania návštevníkov. Prihláste sa do svojho účtu Google Analytics a kliknite na kartu administrátora. Na karte Správca sa nachádza ponuka obsahujúca filtre, ktoré môžete použiť. V iných prípadoch je tiež dôležité zvážiť použitie zoznamu vlastných filtrov. Tento vlastný filter vám umožní zahrnúť alebo vylúčiť niektoré adresy IP vašej túžby. Z tohto panelu môžete odstrániť návštevnosť z spamového odkazu, ako aj iných nerozpoznaných zdrojov.

Sledovanie konverzií

Tento filter môže byť použitý v službe Google Analytics, aby sa zabránilo niektorým útokom spamu sprostredkovania, ktorý môže čeliť niektorým moderným používateľom internetu. Sledovanie konverzií vám môže pomôcť spustiť úspešnú kampaň optimalizácie pre vyhľadávače (SEO). Tiež sa môžete zbaviť nejakého odkazového spamu, ktorý pochádza z bežných domén, ako napríklad Darodar.com. Vždy si pamätajte, že bezpečná webová stránka vyžaduje niektoré prísne opatrenia proti spamu, ktoré umožňujú bezpečnosť. Bezpečnosť vašich zákazníkov, ako aj vašich webových stránok závisí od účinnosti týchto opatrení.

Záver

Sledovanie a filtrovanie sú niektoré základné úlohy, ktoré môžete použiť v službe Google Analytics. Umožňuje filtrovanie adries IP, ktoré umožňujú geografické zacielenie presnejšie ako predtým, ako aj zvýšenie jeho presnosti. Jedným slovom, metódy, ktoré používate na to, aby ste zabránili spamu, majú priamy vplyv na to, ako vaše webové stránky reagujú na niektoré nástroje, ktoré používajú správcovia webu. V tomto prípade je nevyhnutné odfiltrovať kvalitu dopravy, ktorá pochádza zo spôsobu, akým prevádzkujeme. Squarespace ponúka neobmedzený potenciál na vykonanie týchto zmien v kvalite analytických údajov. Je tiež možné odfiltrovať časť prevádzky, ktorá nezahŕňa tajných klientov, ako sú zamestnanci vašej firmy, ako aj experimentálne návštevy.

November 28, 2017
Používanie nástroja Google Analytics S Squarespace - Semaltová prax
Reply