Back to Question Center
0

Je váš počítač tiež infikovaný chorobou Darodar Spam? - Semalt vie, ako to vyliečiť!

1 answers:

Museli ste počuť od niektorých ľudí, ktorí tvrdia, že Darodar sa zobrazuje vo svojom účte Google Analytics. Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je vytvoriť filtre na blokovanie domény Darodar. Ak ste o tomto probléme nepočuli, dovoľte mi, aby som vám povedal, že táto služba odosiela roboty a roboty na vaše webové stránky a predstiera, že odosielajú legitímnu návštevnosť. Ak zaznamenáte náhly nárast počtu zobrazení stránok, musíte sa pozrieť na sprostredkovateľa vo svojom účte Google Analytics. Najpravdepodobnejšie, že vám Darrodar posiela falošnú prevádzku a snaží sa vás oklamať mnohými spôsobmi. Mali by ste mať na pamäti, že táto návštevnosť do značnej miery zvýši mieru odchodov.

Lisa Mitchell, Semalt Customer Success Manager, vysvetľuje, že Darodar je SEO program so stinnou povesťou na internete. Veľa jednotlivcov vyslalo otázky týkajúce sa fóra o tejto službe a ako ju blokovať alebo ju odstrániť. Existuje niekoľko riešení a niekoľko spôsobov, ako môžete požiadať, aby vaša webová stránka nebola spätne prehľadávaná touto spoločnosťou. Napriek tomu by sme radšej nebliľali s kódmi webových stránok, ak to nebudeme musieť. Je povinné komunikovať s inými ľuďmi a dať vašu webovú adresu tým, ktorým dôverujete najviac. Najdôležitejšie je, že by ste nemali kontrolovať služby Darodaru a nenecháte sa oklamať svojimi nízkonákladovými balíčkami. Tieto roboty naštartujú štatistiky vašej webovej stránky, poškodzujú návštevy návštevníkov, mieru odchodov a trvanie návštevy do značnej miery. To všetko nie je priateľské pre vaše webové stránky a malo by sa zbaviť čo najskôr.

Služba Google Analytics vyniká skvelou prácou okrem toho, aby sa roboty nezobrazovali ako návštevy na vašich webových stránkach, ale prehľadávače Darodaru dokážu prekonať prekážky pre ľudské a iné ako ľudské prekážky a zvýšiť počet prevádzok.

Dobrou správou je, že môžete blokovať Darodara z vašej služby Google Analytics. Vo vašom účte je funkcia, ktorá blokuje darodar.com a tlačidlá pre tlačidlá webových stránok. Touto funkciou môžete zabrániť všetkým typom pavúkov a robotov v účte Google Analytics. A tu máme krok za krokom sprievodcu, ktorý umožňuje túto funkciu. Všetko najlepšie a dúfame, že z toho budete mať značné výhody:

  • Otvorte svoj účet Google Analytics a prejdite na sekciu Správca v hornej časti.
  • Tu uvidíte tri stĺpce: Vlastnosť, Zobrazenie a Účet. V časti Zobrazenie kliknite na možnosť Nastavenia zobrazenia.
  • Prejdite nadol a začiarknite všetky políčka, ktoré hovoria: "Vylúčte hity zo známych robotov a pavúkov."

Veríme, že je to najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako zablokovať sprostredkovanie návštevnosti od spoločnosti Darodar. Tiež môžete ľahko zablokovať všetky roboty a známych pavúkov z prehľadov služby Google Analytics.

November 24, 2017
Je váš počítač tiež infikovaný chorobou Darodar Spam? & Ndash; Semalt vie, ako to vyliečiť!
Reply