Back to Question Center
0

Semalt: Aké sú najlepšie online škrabky na webe?

1 answers:

Ošetrovanie webových údajov zahŕňa zacielenie na nové a existujúce údaje webovej stránky a ukladanie v databázach vyhľadávačov pre ľahký prístup. Je pravda, že nástroje na škrabanie na web získavajú časovú popularitu, pretože webový prehľadávač automatizoval a zjednodušil celý proces indexového prehľadávania, aby sprístupnil webové zdroje údajov všetkým používateľom internetu. Niektoré nástroje pre prehľadávače webu umožňujú používateľom indexovať alebo indexovo prehľadávať svoje stránky alebo blogy metodicky a efektívne bez potreby kódovania. Tiež transformujú údaje do rôznych formátov a zodpovedajú požiadavkám používateľov. Tu sme diskutovali o niektorých vynikajúcich nástrojoch na prehľadávanie webových stránok, ktoré umožňujú skrátiť webové stránky a blogy.

1. Cyotek WebCopy

Cyotek WebCopy je komplexný bezplatný program na odstraňovanie dát, ktorý vám umožní kopírovať stránky na pevný disk, aby ste si ho mohli prečítať bez pripojenie k internetu. Tento program skenuje určené webové stránky pred stiahnutím ich údajov alebo obsahu na pevný disk. Takisto automatizuje odkazy na zdroje, ako sú obrázky, webové stránky a lokálny obsah stránky, a vylučuje časti tej istej webovej stránky, ktoré pre vyhľadávače nič neznamenajú.

HTTrack

HTTrack je bezplatný program, ktorý ponúka rôzne funkcie a možnosti pre sťahovanie celej stránky z internetu do počítača alebo mobilného zariadenia..Niektoré z jeho slávnych verzií sú Windows, Sun Solaris, Unix a Linux. Tento program umožňuje zrkadlenie vašich stránok viac ako raz a robí proces prehľadávania webu jednoduchším a rýchlejším. Môžete tiež získať prístup k obrázkom, súborom, HTML kódom, adresárom a taktiež prerušiť sťahovanie kedykoľvek.

3. Octoparse

Octoparse je výkonný, bezplatný webový crawler, ktorý sa používa na extrakciu všetkých druhov dát, ktoré požadujete od svojich stránok. Tento program využíva niekoľko možností, ako lepšie roztrhnúť vaše webové stránky a má rozsiahle funkcie, z ktorých môžete profitovať. Jeho dva známe režimy sú Advanced Mode a Wizard Mode, ktoré sú dobré pre programátorov, aby si zvykli na Octoparse v žiadnom momente. Svoje stránky môžete sťahovať v priebehu niekoľkých sekúnd pomocou tohto komplexného nástroja. Okrem toho môžete uložiť lokality v rôznych dobre štruktúrovaných formátoch, ako je Excel, HTML a text.

4. Getleft

Getleft je ľahko použiteľný program, ktorý pomáha ripovať blog alebo stránky okamžite. Bude sťahovať celú vašu stránku a bude mať niekoľko možností, ako získať prospech. Môžete tiež zadať adresu URL a vybrať súbory, ktoré chcete stiahnuť do počítačového systému. Tento program je jedným z najlepších, pretože je dodávaný v 15 rôznych jazykoch, podporuje 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

5. Scraper

Škrabka je slávne Chrome rozšírenie, ktoré má obmedzené vlastnosti extrakcie dát, ale je užitočné pre vykonávanie on-line výskumu. Tiež exportuje vaše údaje do tabuľky Google, a nie do vášho počítača, čím šetrí veľa času.

4 days ago
Semalt: Aké sú najlepšie online škrabky na webe?
Reply